Krupia Wólka, ul. Słoneczna

Dom (Wolnostojący) , 160 m2

800 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: HN617614
Powierzchnia: 160 m2
Powierzchnia działki: 1 500 m2
Liczba pokoi: 4
Rok budowy: 2003
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 5 000 PLN
Cena: 800 000 PLN

Opis nieruchomości:

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Krupia Wólka która położona jest w otulinie Lasów Chojnowskich, odległość z działki do lasu to niespełna 150 metrów.
Krupia Wólka położona jest zaledwie osiem kilometrów od Piaseczna i cztery kilometry od Zalesia Górnego gdzie  jest kolejka dzięki której istnieje bardzo wygodne połączenie z Warszawą.
Wyróżnikiem tej okolicy jest Chojnowski Park Krajobrazowy, oraz bliska odległość do Zalesia Górnego w którym znajduje się ośrodek "PLANETA ZALESIE" to blisko 50 hektarów terenów rekreacyjnych.
W ciągu ostatnich kilku lat ten teren cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ludzi którzy chcą uciec o miejskiego zgiełku i zamieszkać w cichej i czystej okolicy.

Przedmiotowa działka o powierzchni 1500 m2 w kształcie prostokąta 26,5m x 56,5m położona jest około 200 metrów od szosy asfaltowej przebiegającej przez miejscowość, a dojazd bezpośredni do działki stanowi szeroka utwardzona droga.
Działka płaska zagospodarowana z licznymi nasadzeniami ogrodzona siatką stalową na podmurówce.

Na działce znajduje się bardzo funkcjonalny parterowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni ok. 160 m2.
Dom bardzo funkcjonalny przez układ i rozmieszczenie pomieszczeń, na etapie budowy obecny właściciel zmienił projekt budowlany przez co w miejsce garażu powstała ładna sypialnia z przyległą do niej łazienką.
Na metraż domu składają się następujące pomieszczenia wiatrołap około 3 m2 przez który wchodzi się do hallu który został połączony z kuchnią i posiada powierzchnię około 22 m2, tutaj znajduje się zabudowa kuchenna stół z z krzesłami oraz zostało wygospodarowane miejsce na schody.
Jest to centralna część domu w której znajdują się wejścia do pozostałych pomieszczeń czyli sypialni o powierzchni 15 m2 z łazienką 5 m2, sypialni o powierzchni 14 m2, sypialni o powierzchni 12 m2, łazienki o powierzchni 5 m2, dodatkowego wc 2 m2, salonu o powierzchni ok 30 m2 z którego przez 9 metrowy ogród zimowy wychodzi się na taras.
W oknach zamontowane zostały moskitiery, nad oknem jednej sypialni markiza, dom posiada alarm oraz klimatyzację.
Poddasze o powierzchni około sześćdziesięciu metrów kwadratowych pozostaje do aranżacji nowego właściciela na chwilę obecną jest ocieplone, są wyprowadzone media czyli woda, kanalizacja, co i prąd wylane są również szlichty. Obecny właściciel nie potrzebował tej przestrzeni.
Dom wybudowany został w 2003 roku metodą tradycyjną, dach pokryty blachodachówką jest podłączony do sieci wodociągowej posiada wodę miejską, zrobiono przydomową oczyszczalnie.
Ogrzewanie - dwie alternatywy kominkiem z płaszczem wodnym lub gazem propan butan na działce posadowiona jest butla obecnie zasilana przez firmę Gaspol
Na działce wybudowana została bardzo funkcjonalna wiata na dwa samochody z wygodnym sporym  pomieszczeniem gospodarczym, pod wiatę wjeżdża się przez szeroką automatycznie przesuwaną bramę.
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą na żywo.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Dariusz Bolchajmer

Telefon : 506764990

dbolchajmer@hossanieruchomosci.pl