Warszawa, ul. Paryska Praga-Południe Saska Kępa

Mieszkanie , 99,71 m2

1 570 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: HN160158
Powierzchnia: 99,71 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro 1 /2
Rok budowy: 1954
Balkon: 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 15745.66 PLN
Cena: 1 570 000 PLN

Opis nieruchomości:

Przedstawiamy Państwu ofertę, jaka nie trafia się często. Przestronne, zadbane i starannie urządzone mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy.
Budynek powstał w latach 50 tych ubiegłego wieku z przeznaczeniem dla prominentnych osobistości ówczesnej władzy. W prezentowanym lokalu zamieszkał jeden z ministrów. Jako jedyny w kamienicy posiada przestronny balkon.

Pierwotnie mieszkanie składało się z czterej pokoi, oddzielnej kuchni oraz tzw. „służbówki”. Obecni Właściciele postanowili otworzyć przestrzeń wg. nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.
Piękna, słoneczna kuchnia jest ozdobą przylegającego do niej jadalni/salonu, którego druga część oddzielona kiedyś była przez wielkie przeszklone drzwi, które zostały obecnie zdjęte. Są jednak zachowane, jeśli nowy właściciel byłby skłonny wrócić do dawnego układu.

W mieszkaniu znajdują się jeszcze dwa przestronne pokoje: sypialnia główna wyposażona w szafę wnękową oraz pokój dziecinny.
Pomiędzy nimi mamy do dyspozycji piękną odnowioną łazienkę z wydzieloną toaletą.
Remont, w wyniku którego wyburzono ścianę działową o raz wyremontowano kuchnię i łazienkę został wykonany w 2017r. W mieszkaniu znajduje się piękny, oryginalny parkiet, którego zachowanie na pewno będzie priorytetem następnych mieszkańców.

W budynku na jednym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania. Do sprzedawanego lokalu przynależy również duża piwnica. Przed przyszłą zimą kamienica zostanie ocieplona i odnowiona. W budżecie wspólnoty zostały już na to przeznaczone stosowne środki.
Teren wokół budynku jest ogrodzony, z domofonem przed furtką oraz klatką schodową. W mieszkaniu zamontowano wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, klimatyzację oraz zewnętrzne rolety.

Czynsz: 1300 zł (pobierana obecni duża zaliczka na wodę).

Zapraszamy na prezentację!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Kinga Tabor

Telefon : 516737033

ktabor@hossanieruchomosci.pl