Warszawa, ul. Paryska Praga-Południe Saska Kępa

Mieszkanie , 99,71 m2

1 650 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: HN160158
Powierzchnia: 99,71 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro 1 /2
Rok budowy: 1954
Balkon: 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 16547.99 PLN
Cena: 1 650 000 PLN

Opis nieruchomości:

Przedstawiamy Państwu ofertę, jaka nie trafia się często. Przestronne, zadbane i starannie urządzone mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy.
Budynek powstał w latach 50 tych ubiegłego wieku z przeznaczeniem dla prominentnych osobistości ówczesnej władzy. W prezentowanym lokalu zamieszkał jeden z ministrów. Jako jedyny w kamienicy posiada przestronny balkon.

Pierwotnie mieszkanie składało się z czterej pokoi, oddzielnej kuchni oraz tzw. „służbówki”. Obecni Właściciele postanowili otworzyć przestrzeń wg. nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.
Piękna, słoneczna kuchnia jest ozdobą przylegającego do niej jadalni/salonu, którego druga część oddzielona kiedyś była przez wielkie przeszklone drzwi, które zostały obecnie zdjęte. Są jednak zachowane, jeśli nowy właściciel byłby skłonny wrócić do dawnego układu.

W mieszkaniu znajdują się jeszcze dwa przestronne pokoje: sypialnia główna wyposażona w szafę wnękową oraz pokój dziecinny.
Pomiędzy nimi mamy do dyspozycji piękną odnowioną łazienkę z wydzieloną toaletą.
Remont, w wyniku którego wyburzono ścianę działową o raz wyremontowano kuchnię i łazienkę został wykonany w 2017r. W mieszkaniu znajduje się piękny, oryginalny parkiet, którego zachowanie na pewno będzie priorytetem następnych mieszkańców.

W budynku na jednym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania. Do sprzedawanego lokalu przynależy również duża piwnica, miejsce parkingowe, które jest szczególnie cenione na Saskiej Kępie oraz wynajmowany obecnie garaż na drugi samochód. Przed przyszłą zimą kamienica zostanie ocieplona i odnowiona. W budżecie wspólnoty zostały już na to przeznaczone stosowne środki.
Teren wokół budynku jest ogrodzony, z domofonem przed furtką oraz klatką schodową. W mieszkaniu zamontowano wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe oraz zewnętrzne rolety.

Czynsz: 1300 zł (pobierana obecni duża zaliczka na wodę).

Cena: 1 650 000 do negocjacji.

Zapraszamy na prezentację!

Wirtualny spacer po nieruchomości:

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Kinga Tabor

Telefon : 516737033

ktabor@hossanieruchomosci.pl