Warszawa , ul. Wagonowa Włochy Raków

Mieszkanie , 40,58 m2

700 000,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964554812
Powierzchnia: 40,58 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro 2 /5
Rok budowy: 2025
Cena za m2: 17 249,88 PLN
Cena: 700 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

2-pokojowe mieszkanie z imponującym tarasem ul. Wagonowa 20, Warszawa

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,58 m², usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wagonowej 20 w Warszawie.

Mieszkanie w stanie deweloperskim z rynku wtórnego. Nowy właściciel może zaaranżować przestrzeń zgodnie z własnymi preferencjami i stylem życia.

Niewątpliwym wyróżnikiem tej nieruchomości jest wyjątkowo duży taras o powierzchni 13,63 m², który stanowi dodatkową przestrzeń do wypoczynku, spotkań z bliskimi czy stworzenia prywatnej strefy relaksu na świeżym powietrzu.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
powierzchnia mieszkania: 40,58 m²,
piętro: 2
stan deweloperski,
wysokość pomieszczeń: 2,70 m,
przestronny taras: 13,63 m²,
rynek wtórny.

Do lokalu przynależą:
duże miejsce postojowe w hali garażowej - 70 000 zł,
komórka lokatorska - 20 000 zł.
Zakup miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej jest obligatoryjny.

To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, jak również dla inwestorów planujących zakup nieruchomości pod wynajem. Duży balkon, funkcjonalny metraż oraz możliwość wykończenia wnętrza według własnej koncepcji sprawiają, że oferta wyróżnia się na tle podobnych nieruchomości dostępnych na rynku.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Aleksandra Bolchajmer

Telefon : 505059023

ag.hossa@gmail.com